O nás

Naše společnost vznikla v roce 1995 po ukončení činnosti servisu výtahů v bytovém družstvu ve Zlíně. Zabýváme se hlavně kompletním servisem výtahů, včetně výroby nových výtahů, jejich modernizací a rekonstrukcí.

 

Kompletní servis provádíme na podstatné části Zlína, Slušovic a Vizovic. V roce 2011 jsme postavili novou provozovnu s vyhovující dílnou v ulici Pod Babou, Zlín. Takže máme lepší předpoklady pro rychlou pohotovostní službu hlavně ve Zlíně.

Taky zajišťujeme návazné práce zednické a malířské i vše co souvisí s provozem výtahů. Provádíme čištění kobercoviny ve výtahu včetně podlahoviny. Zavádíme odstranění poruchových stavů v domácí elektroinstalaci.

Spolupráce

Výtahy

Spolupracujeme s námi ověřenými firmami na výrobu výtahů. Které nám dodávají potřebné komponenty k sestavení vámi zvoleného tipu výtahů.

Kabiny

Pro dané modernizování stávajícího výtahu máme dodavatele kteří nám na zakázku vyrobí kabiny, podlahy, stropy podle vámi zvoleného vzoru.

Ostatní

Zde řadíme jednotlivé komponenty které souvisí s provozem výtahu např. řídící jednotky, frekvenční měniče, přivolávače a podobně.